www.ravei.ir

برای تبلیغات تماس بگیرید : 09194754798

بازهم کرونا


فوری؛ تست کرونای نواک جوکوویچ، مرد اول تنیس جهان مثبت اعلام شد

افتضاح آدریا تور هر روز بیشتر می شود.

طرفداری - بعد از گریگور دیمیتروف، بورنا چوریچ و ویکتور ترویتسکی، نواک جوکوویچ چهارمین تنیسوری است که به ویروس کرونا مبتلا شده است.

به گزارش خوزه مورگادو از Record، تست کرونا نواک جوکوویچ و همسر او مثبت اعلام شد. جوکوویچ در زمان بازگشت به بلگراد، با اینکه هیچ نشانه ای از ابتلا به ویروس کرونا نداشت، اما به دلیل اینکه برخی از بازیکنان و مربی های حاضر در تور آدریا به ویروس کرونا مبتلا شده بودند، به همراه تمام اعضای خانواده اش تست کرونا داد که اکنون نتیجه آن اعلام شد و مرد شماره یک تنیس جهان هم مانند مربی اش، به ویروس کرونا مبتلا شده است.

همه این ماجرا از جایی شروع شد که تور آدریا قرار بود در 4 کشور حوزه بالکان برگزار شود، این تور که هدف آن جمع آوری سرمایه برای مقابله با ویروس کرونا بود، مرحله اول آن در صربستان با بی احتیاطی کامل بازیکنان و عوامل برگزاری مسابقات همراه شد و تماشاگران بسیار زیادی در صربستان به تماشای این مسابقات رفتند و از طرفی خود بازیکنان نیز بسیار شرایط را عادی درنظر گرفتند و به تفریحات مختلف پرداختند. چیزی از پایان دور نخست این بازی ها نگذشته بود که تست کرونا گریگور دیمیتروف بلغارستانی مثبت اعلام شد. بعد از او نیز به ترتیب بورنا چوریچ و ویکتور ترویتسکی که در این مسابقات حضور داشتند هم خبر از ابتلا خود به ویروس کرونا دادند. البته مربی جوکوویچ و مربی دیمیتروف هم دیروز (دوشنبه) تست کرونای شان مثبت اعلام شد. در این بین الکساندر زورف و مارین چیلیچ اعلام کردند که تست کرونای آن ها منفی اعلام شده اما برای احتیاط 2 هفته خود را قرنطینه می کنند.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات